Strona głównaMenuNora CaffeGaleria zdjęćO nas - historia pubuKsięga gościNasza ekipa

Jak trafić:

mapa

Pub Nora Aktora
Rzeszów, ul. Rynek 8
(wejście od strony
ul. Króla Kazimierza)
pokaż mapę
tel. 017 862 04 01

napisz do nas

hotspot
w naszym pubie oferujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu

Zapraszamy codziennie od 14

Historia pubu


Klub Nora Aktora Każde wyjątkowe miejsce ma swoją historię, tak też jest z klubem Nora Aktora...

W miejscu, w którym obecnie znajduje się klub, kilkanaście lat temu mieścił się jeden z pierwszych rzeszowskich pubów "U Architektów". Zachwycając swoim klimatem, pub ten cieszył się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców Rzeszowa. Niejeden z dzisiejszych trzydziesto- czy czterdziestolatków wciąż jeszcze wspomina niezapomniane imprezy, jakie często miały miejsce "U Architektów". Kiedy więc właściciele pubu zdecydowali się na zamknięcie go, bardzo długo miejsce to czekało na odpowiedniego następcę.

I tak dwa lata temu, w 2005 roku, pojawił się pomysł przywrócenia tym nastrojowym piwnicom odpowiedniego wyglądu i ponownego wprowadzenia do nich gości. Było wiadomo, że miejsce to zasługuje na wyjątkową aranżację, dlatego też przy projektowaniu nowego pubu zrobiono wszystko, aby podkreślić klimat urokliwych piwnic i przywrócić im dawną popularność.

Odpowiedni dobór kolorów, nastrojowe oświetlenie, wygodne loże oraz piękny dębowy bar − to wszystko sprawiło, że w dawne piwnice znowu tchnęło życie − powstał klub Nora Aktora. I tak od ponad dwóch lat miejsce to, dzięki swojej niepowtarzalnej atmosferze, cieszy się ogromną popularnością, a grono stałych bywalców ciągle się powiększa.
Copyright © 2007−2010 pub Nora Aktora - Rzeszów       wykonanie: Pozytywne Team